Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Čtvrtek 09. duben 2020 | Svátek má Dušan

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Alphega lékárny využívají inovací a pomáhají nezávislým lékárníkům prosperovat

Alphega Pharmacy Convention 2019

Alphega lékárny využívají inovací a pomáhají nezávislým lékárníkům prosperovat

15.03.2019 16:56
Zdroj: Alphega pharmacy
Autor: Tisková zpráva
Alphega lékárny dnes zakončily svoji devátou Evropskou konferenci pořádanou v Grimaldi Foru v Monaku, jíž se zúčastnilo více než 1500 delegátů (z nichž 1200 bylo lékárníků) z devíti zemí.

Na téma letošní konference, jímž bylo „Využití inovací, prosperující lékárna“, proběhla řada seminářů a workshopů a opět se hovořilo o tom, jak mohou moderní inovace, ať již se jedná o technologie nebo nové metody práce, pomoci nezávislým lékárníkům získat důvěru zákazníků a udržet si jejich věrnost, a přispět tak k růstu lékárny.

Alphega lékárny jsou přední evropskou sítí nezávislých lékárníků, která si klade za cíl zkvalitňovat péči o zdraví a spokojenost všech svých pacientů, a zajistit tak budoucnost nezávislé lékárny.

Ornella Barra, Co-Chief Operating Officer pro Walgreens Boots Alliance, která na této dvoudenní konferenci k delegátůmpromluvila, kromě jiného řekla: „Svět zdravotní péče se neustále vyvíjí. Nejen, že v tomto odvětví dochází k technologickému vývoji, pacienti jsou také mnohem informovanější, než tomu bylo v minulosti. Mají vyšší očekávání ohledně přístupnosti, praktičnosti a přizpůsobivosti zdravotnických služeb a my musíme na jejich požadavky zareagovat a zlepšit zkušenosti našich zákazníků se zdravotní péčí.

Alphega lékárny jsou sítí inovátorů, a proto musíme přivítat změny, a to ve všech formách, a pozitivně tak přispět ke zkvalitnění zdraví a spokojenosti našich pacientů.”

Prezentace na této dvoudenní konferenci byly věnovány inovacím ve farmaceutickém průmyslu, dopadu a vývoji technologií a digitální platformy Alphega lékáren. Mezi řečníky nechyběl Stefano Pessina, Executive Vice Chairman a Chief Executive Officer Walgreens Boots Alliance, který konferenci uzavřel projevem, v němž hovořil o celosvětové transformaci lékáren. Albert Bourla, Chief Executive Officer Pfizer, se soustředil na spolupráci mezi lékárnou a výrobci léčiv a Jim Weinstein, Head of Innovation and Health Equity Microsoft Healthcare a Andy Conrad, Chief Executive Officer Verily, poukázali na hodnotu technologie pro budoucnost zdravotní péče.

Letošní konference oslavila úspěchy, kterých bylo dosaženo v zemích Alphega lékáren. Mezi ty nejdůležitější patří registrace 35 000 zákazníků do nového Alphega věrnostního programu ve Francii od jeho zahájení před osmi měsíci, zavedení služby vyšetření zdravotního stavu a kontroly techniky inhalace pro pacienty s astmatem a chronickou obstrukční plicní nemocí v Nizozemsku a odstartování členství „One Alphega“ ve Spojeném království, kde během tří měsíců bylo konvertováno 50 % členů.Copyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky