Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 19. říjen 2021 | Svátek má Michaela

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Směny.cz nabízí zdarma svou aplikaci očkovacím centrům

Směny.cz nabízí zdarma svou aplikaci očkovacím centrům

01.03.2021 07:29
Zdroj: Směny.cz
Autor: tisková zpráva
Očkovací a testovací centra mohou využít nabídku startupu Směny.cz a plánovat směny a organizovat své zaměstnance zdarma.

„V poslední době jsme zaregistrovali zvýšený zájem o naši aplikaci z řad nemocnic, poliklinik a laboratoří. Napadlo nás, že by v této nešťastné době mohla být nápomocná všem. Nabízíme používání aplikace testovacím a vakcinačním centrům zdarma. Kontaktovali jsme již centra v Praze, Středočeském a Jihočeském kraji a pokračujeme dále. Centra mohou tak plánovat lékaře, sestry nebo dobrovolníky jednodušeji,“ vysvětluje důvody této akce Radek Hron, spoluzakladatel startupu Směny.cz.

Směny.cz je online aplikace zjednodušující vytváření směn a plánování času zaměstnanců. Zaměstnanecké směny se mohou plánovat několika způsoby. Přiřazení na směny vedoucím pracovníkem, na základě časových požadavků zaměstnanců nebo nabídnutím volné směny zaměstnancům, kteří si pak sami směny vyberou.

Aplikace umí organizovat zaměstnance dle pozic (např. Lékař, Sestra, Brigádník ...) a rolí. Dokáže také pohlídat požadavky zákoníku práce. Prostřednictvím aplikace Směny.cz můžete o směny žádat či je rušit. Zaměstnancům je možné posílat upozornění i e-maily. Data jsou hostovaná v rámci ČR. K dispozici jsou exporty odpracovaných hodin. Pro integraci obsahuje řešení API. Aplikace je plně v souladu s GDPR. Vedoucí personál zaškolíme pomocí online demonstrace, klienti tak mohou začít využívat naši aplikaci okamžitě, doplňuje Radek Hron.Copyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky