Přeskočit na obsah

Nový tiskový mluvčí Hygienické stanice hlavního města Prahy

Mgr. Zbyněk Boublík je novinářům k dispozici na elektronické adrese zbynek.boublik@hygpraha.cz nebo telefonních číslech 733 673 948 či 296 336 704.

„Na uvolněné místo tiskového mluvčího jsme vypsali výběrové řízení, jehož vítězem se stal pan Zbyněk Boublík. Od nového kolegy, který se v oblasti vztahů s médii a veřejností pohybuje již několik let, očekávám zintenzivnění komunikace našeho úřadu s odbornou, ale především laickou veřejností. Je potřebné, aby se informace z Hygienické stanice hlavního města Prahy dostávaly v ještě větší míře k co největšímu spektru Pražanů, neboť především pro ně jsou určeny,“ uvádí ředitel pražské hygienické stanice Jan Jarolímek.

Zbyněk Boublík má zkušenost mimo jiné z práce v odboru Public Relations Magistrátu hlavního města Prahy nebo Potravinářské komoře ČR. „Práce hygieniků je mi tematicky velmi blízká. S oblastmi jako je například bezpečnost potravin nebo prevence civilizačních onemocnění jsem měl možnost pracovat již během mé předchozí praxe, a proto si plně uvědomuji potřebnost veřejnost a média o daných tématech informovat,“ podotýká Zbyněk Boublík.

Zdroj: HSHMP

Sdílejte článek

Doporučené

Praktičtí lékaři „jedou na hraně“

30. 11. 2021

Fungují na plné obrátky a začínají se přehřívat. I tak by šlo popsat současný stav v ordinacích praktických lékařů v České republice. Nová vlna…