Konference AMEE 2008 potřetí v Praze
Od založení mezinárodní asociace lékařského vzdělávání (AMEE – Association for Medical Education in Europe) v roce 1973 měla česká republika celkem…
Od založení mezinárodní asociace lékařského vzdělávání (AMEE – Association for Medical Education in Europe) v roce 1973 měla česká republika celkem…
Alergická rýma patří k nejčastějším onemocněním, která postihují populaci lidí produktivního věku. Její prevalence v ČR není přesně známa, neboť se…
Pacient V. K. se dostavil k alergologickému vyšetření poprvé ve svých čtrnácti letech. Obtíže s dýchacími cestami u něho v té době trvaly už dva roky…
Nejnovější studie týmu amerických lékařů vedených Caroline Breese Hallovou z newyorské University of Rochester odhalila, že virus roseoly se v řadě…
Trvalý nárůst antibiotické rezistence mikrobiálních původců infekcí se stává celosvětově velkým problémem. K jeho vzniku přispívá zejména neúčelné…
Antibiotická rezistence představuje významnou hrozbu veřejnému zdraví. Znovu může dojít ke vzestupu nemocí považovaných dnes díky antibiotikům za…
Chřipka je nejčastějším humánním infekčním onemocněním, které každoročně postihne až 10 % světové populace a na rozdíl od běžných nemocí „z…
Na otázku, zda existuje vztah mezi hemoglobinem, depresí a úzkostí u pacientů s nádorovým onemocněním, odpověděla pětice norských vědců v čele s…
Svým způsobem to tehdy bylo na spadnutí. Zatímco medicína se během 19. století čím dál více orientovala na exaktní anatomicko-fyziologicko…
U příležitosti konání mezinárodního veletrhu MEDICAL FAIR Brno vyhlašují Veletrhy Brno, a. s., soutěž o nejlepší exponáty veletrhu zdravotnické…
Ministerstvo zdravotnictví (MZ) dosud obdrželo 377 odvolání proti rozhodnutí Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) o stanovení maximální ceny a…
Od 1. ledna 2009 upraví oblast nemocenského pojištění nový zákon č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění. Byl sice schválen již v březnu roku 2006,…
Asociace českých a moravských nemocnic (AČMN) jako koordinátor poskytovatelů ústavní péče sděluje, že ani čtvrtek 18. září, který byl závěrečným dnem…
Aripiprazol je běžně užívaným atypickým antipsychotikem, jež bývá někdy spojováno s poruchami glukózového metabolismu. Těžké diabetické komplikace…
MT 25/2008, str. A1 a A11 K návrhu SÚKL na zavedení nové kategorie léčivých přípravků vydávaných bez lékařského předpisu s omezením zasíláme…
MT 24/08, str. A16 Se zájmem jsem si přečetl článek Lucie Ondřichové „Zdravotničtí asistenti mizí jako pára nad hrncem“. S ukončením povinné základní…
MT 24/08, str. A2 Jsou země (např. Švýcarsko), kde se nezdržují hašteřením a žabomyšími válkami a otázku, zda zvládne lékárník to, co lékař, neřeší.…
Schopnosti vědců a výzkumných týmů farmaceutických firem připravovat stále účinnější a cílenější léčebné přípravky přinášejí v posledních letech…
Nemocnic se statutem traumacentra je v České republice čtrnáct pro medicínu dospělého věku a osm pro děti. Tento počet ovšem není konečný. Diskuse,…
Asthma bronchiale je onemocnění, kterému bude nadále věnována velká pozornost především pro narůstající prevalenci u dětí. Astma postihuje osoby…
Sluchové halucinace, pocity sledování, ohrožení okolím, podivná či bizarní přesvědčení… Typické příznaky pacientů trpících paranoidní schizofrenií,…
Generální ředitel Pavel Krejcar převzal dne 11. září 2008 jménem společnosti Teva Pharmaceuticals CR, s. r. o., z rukou izraelského velvyslance…
16. a 17. září v pražském hotelu Marriott uspořádal Institute for International Research (IIR), MUDr. Pavel Neugebauer, předseda Sdružení praktických…
Závěrečnou konferencí končí tento týden roční twinningový projekt Vypracování národních norem kódování pro český systém DRG, na němž se podílelo…
Dalším příspěvkem z autorské dílny odborníků z pražského Klinického centra ISCARE – Lighthouse navazujeme na seriál kasuistik věnující se…
V posledních letech došlo proti předchozímu období relativní stagnace k opětovnému pokroku v terapii rezistentní HIV infekce a k objevu nových…
Moderní implantační sál, který bude sloužit výhradně k zavádění kardiostimulátorů, implantabilních kardioverterů-defibrilátorů a implantabilních…
Genetické testy by měly v budoucnosti přispět k optimalizaci terapie a k prevenci nežádoucích účinků léků. Nad dalším vývojem medicíny v této oblasti…
PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc., pokračuje na našich stránkách v cyklu svých článků věnovaných aplikované psychologii. V MT 21/2008 se poprvé…
Ještě jednou se vracíme ke 44. výročnímu zasedání Evropské asociace pro studium diabetu (EASD), abychom dokončili informaci o nejvýznamnějších…
Zásadní pokrok, k němuž došlo v posledních dvou desetiletích v základním, klinickém i farmaceutickém výzkumu v oblasti plicní arteriální hypertenze …
V MT 10/2008 byl otištěn komentář k jedné z přednášek letošního Týdne mozku. Článek nazvaný „Možnosti genetiky při hledání léčby schizofrenie“…
Máme za sebou začátek září, což je čas přeplněný temnými i méně temnými jubileji, hlavně však prvním dnem školy. Splynulo mi to s druhozářijovou…
Hromadná nehoda autobusu, tramvaje nebo vlaku, kde vedle několika těžce zraněných leží desítky postižených s lehkým zraněním a nepřehlednost situace…
Vidíme, slyšíme, hmatáme, cítíme, chutnáme, víme, kde jsme, sáhneme si pro jablko, nadto přesně víme, že jsme to my, kdo jablko vidí a slyší z venku…
Pro řešení problému recidivujících a chronických onemocnění dýchacích cest (rhinitidy, rhinofaryngitidy, sinusitidy, tonsilitidy, otitidy,…
Na rozdíl od některých listů se statisícovými náklady si můžeme dovolit ten luxus přinášet pozitivní zprávy a psát i o tak nekonfliktních věcech,…
Redakce MT PHARMA provedla telefonický průzkum názorů na zavedení nové kategorie „OTC s omezením“ mezi farmaceuty. Vyhověli jsme přání většiny…
Bude také dvojí dokumentace? Myslím, že otázkou není, zda je lékárník schopen lék vydat, či zda je schopen medikaci opakovaně vydat a zaznamenat.…
První přímý inhibitor reninu, aliskiren, je významným přínosem pro léčebné strategie u pacientů s diabetickou nefropatií. Výsledky práce dánských…
Od letošního ledna máme novou kategorii výdeje léčiv, která se na výsluní mediální popularity dostala už (!) v září, aniž by zatím obsahovala byť jen…
Tento článek je úvodním v krátkém seriálu o nemocničním lékárenství a jeho specifikách. Pokračování budete na stránkách MT Pharma nacházet v příštích…
Již 44. výroční kongres Evropské asociace pro výzkum diabetu (EASD) hostil ve dnech 7. až 11. září Řím. Organizátoři v čele s prezidentem EASD prof.…
Už jen samotné léto pomohlo. Jak jsem tak vnímal média i mluvčí, mnohé se v létě spravilo. Zdravotní pojišťovny vykazují nebývale kladné hospodaření…
Ještě jednou se vracíme k výročnímu kongresu Evropské kardiologické společnosti (ESC), který se konal začátkem září tohoto roku v Mnichově, s…
Medicína založená na důkazu (Evidence-Based Medicine – EBM) bývá označována za trend, hnutí, filosofii či metodologii a její počátek lze vysledovat v…
Státní ústav pro kontrolu léčiv připravuje od 1. ledna příštího roku zavedení nové kategorie výdeje léčivých přípravků „bez lékařského předpisu s…
Aktuální informace o klíčových projektech v oblasti biomedicínckého a biotechnologického výzkumu přinese třetí mezinárodní konference Gate2Biotech,…
„Heslo, že kdo něco léčí často, léčí to zpravidla dobře, platí i v dětské chirurgii,“ říká prof. MUDr. Petr Gál, Ph.D., MBA, přednosta Kliniky dětské…
Tunel - nechvalně známé synonymum pro podvod a rozkrádání – bylo v Ústeckém kraji během posledního měsíce jedním z nejfrekventovanějších slov. Poté,…
S doc. MUDr. Martinem Stříteským, CSc., přednostou Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnice…
Ve volbách do Senátu Parlamentu České republiky, které proběhnou 17. a 18. října, kandiduje celkem 29 lékařů. V některých obvodech jdou do voleb…
Dosud existující algoritmy patrně neadekvátně predikují vznik asthma bronchiale u dětí. Němečtí výzkumníci totiž zjistili, že faktory, které…
Podle dat z registrů, sledujících pacienty po kardiochirurgické náhradě srdečních chlopní, vzniká do tří let po výkonu přibližně u tří až pěti…
Traumacentra nepřijímají těžce zraněné pacienty, ti pak v sanitkách a helikoptérách putují dlouhé hodiny po republice. Takový byl v mnoha médiích…
Britským lékařům pod vedením Petera Franka z Manchesteru se podařilo identifikovat predikční faktory, které mohou stanovit pravděpodobnost rozvoje…
Na začátku září byly v pražské Poliklinice Budějovická, jejímž provozovatelem je holding Medicon, slavnostně uvedeny do provozu dva nové diagnostické…
Operační navigační systém OrthoPilot společnosti B. Braun, který pomáhá lékařům přesně umístit kloubní náhrady kolene a kyčle, získal ocenění v…
Prenatální expozice cigaretovému kouři se ukazuje být hlavním rizikovým faktorem syndromu náhlého úmrtí novorozence (SIDS), neboť snižuje schopnost…
Rada Sdružení ambulantních specialistů, o.s. (SAS) na svém zasedání 11. září reagovala na výzvu Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a zaujala…
Proces tvorby metastáz stojí v popředí zájmu onkologů. Ti předpokládali, že úspěšná migrace cévami je výhradní záležitostí nádorových buněk. Zdravé…
Gravidní ženy trpící alergickým onemocněním mohou redukovat u svých dětí riziko senzitizace alergenem prostřednictvím pravidelné konzumace probiotik.…
K neradostnému textu o organizaci psychiatrického kongresu doc. MUDr. Oldřicha Vinaře, DrSc., bych rád připojil přece jen něco pozitivního z jeho…
„Návrh Státního ústavu pro kontrolu léčiv na vytvoření nové kategorie výdeje léčivých přípravků ‚bez lékařského předpisu s omezením‘ prostudovali…
Krize kolem Karlovarské krajské nemocnice, a. s., (KKN), která se rozhořela počátkem roku po podáni výpovědi tří stovek zaměstnanců, nově eskalovala…
Den před naším telefonátem jste na tiskové konferenci představil výsledky prvního pololetí fungování regulačních poplatků. Byla to samá pozitiva – až…
Tunel - nechvalně známé synonymum pro podvod a rozkrádání – bylo v Ústeckém kraji během posledního měsíce jedním z nejfrekventovanějších slov. Poté,…
Ve studiích publikovaných prestižními vědeckými časopisy Nature a Science představili vědci genetické profily buněk glioblastomu a nádorů pankreatu.…
Vedení zdravotní dokumentace je upraveno několika zákony. Liší se podle typu zdravotnického zařízení (ambulantní vs. lůžkové) i zdravotnického…
Téměř každý třetí lékař dnes využívá možnosti celoživotního vzdělávání formou eLearningových kursů na portálu www.euni.cz, v jehož rámci bylo zatím…
Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek a jeho náměstci Marek Šnajdr a Pavel Hroboň na tiskové konferenci 11. září v Praze informovali o pololetní…
Na soupisce hráčů fotbalového mužstva Slovanu Varnsdorf pro soutěžní ročník 1978/79 si mohli příznivci tohoto severočeského účastníka divize přečíst…
Již třiapadesát poskytovatelů zdravotní péče je zapojeno do projektu ePACS, systému výměny obrazových dat pacientů elektronickou cestou, umožňujícího…
„Nulou nepodělíš,“ učili jsme se ještě na základní škole. Dnes to již není pravda. Jistý matematik nedávno přišel s dnes již uznávanou teorií nulity,…
Soupeření senátorů McCaina a Obamy o křeslo prezidenta USA vstoupilo do poslední fáze. Na tom, který z obou kandidátů se nakonec stane nejmocnějším…
Reaktivní artritida je sterilní kloubní zánět, který vzniká u geneticky disponovaného jedince po infekci proběhlé v jiné části organismu. Diagnóza…
Mohu jít se svým dítětem do sauny? Odpovědět rodiči na tuto zdánlivě jednoduchou otázku nemusí být úplně jednoduché. Problematika saunování dětí je…
Užití návykových látek už dávno není výsadou pouze dospělých. V poslední době je tato problematika stále aktuálnější u adolescentů, ale i dětí…
Česká lékárnická komora (ČLnK) doručila Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) rozklad proti jeho rozhodnutí ze dne 12. srpna, kterým jí byla…
V období změn systému postgraduálního vzdělávání se v odborné veřejnosti občas vyskytnou určité „informační šumy“, které mohou u lékařů v…
Randomizované studie prokázaly, že profylaktická aplikace implantabilního kardioverteru-defibrilátoru (ICD) prodlužuje dobu přežití pacientů s…
Úspor lze dosáhnout i bez prodeje praxe Shrňme si, co se vlastně děje. Objevil se investor, který skupuje lékařské praxe a v nich toho času i event…
Ještě loni převážná část absolventek středních zdravotnických škol nastoupila do nemocnic a dělala to, na co se během studia připravovala – starala…
Prof. František Řehák V úterý 16. září od 17 hodin se v Lékařském domě v pražské Sokolské ulici uskuteční symbolické poslední rozloučení přátel a…
PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc., pokračuje na našich stránkách v cyklu svých článků věnovaných aplikované psychologii. V MT 21/2008 se poprvé…
Evropa dohání USA – alespoň pokud jde o mamutí rozměry kardiologických kongresů. Jestliže výroční sněmování American Heart Association či American…
Zásadní charakteristikou sepse je interakce dvou subjektů – makroorganismu a infekčního agens. Sepsi charakterizuje dysregulace imunitních mechanismů…
Při hledání nových možností léčby diabetu 1. typu se vědci soustředí na dva základní přístupy. První spočívá v laboratorním množení beta buněk…
Od roku 2015 má v Evropské unii počet zemřelých trvale převyšovat počet nově narozených. Do roku 2060 má být navíc každý třetí Evropan starší 65 let.…
Výsledky klinických studií III. fáze zabývajících se novým centrálně působícím analgetikem tapentadolem v tabletách s okamžitým uvolňováním (IR)…
Prodejními úspěchy na většině trhů světa, včetně České republiky, se může po velmi dobrém prvním i ve druhém čtvrtletí pochlubit farmaceutická…
Od června byl do seznamu léků hrazených ze zdravotního pojištění zařazen další biologický přípravek, který je určený k léčbě revmatoidní…
Společnost Biogen oznámila zahájení klinické studie fáze III s názvem TRIDENT-1 (TReatment with Intravenous BG9928 for patients with acutely…
Pokud by se klinické testy měly stát sportovní soutěží, pak by bylo spravedlivé říci, že nízké dávky kyseliny acetylsalicylové spolu s protrahovaným…
Hormonální terapie (HT) je kauzální terapií všech stavů spojených s deficitem estrogenů. Není vždy jednoduché aplikovat výsledky zahraničních,…
Netradičně řešené pracoviště intervenční kardiologie v srpnu začala využívat III. interní – kardiologická klinika Fakultní nemocnice Královské…
MT 23/2008, str. A11 Pohybuji se v prostředí našeho zdravotnictví od roku 1956, kdy jsem nastoupil po maturitě do biochemické laboratoře, dnes…
Mezinárodní asociace farmaceutického průmyslu (MAFS) změnila název. Od léta je třicítka výrobců originálních léků působících v ČR sdružena v Asociaci…
Již v říjnu tohoto roku vyjde druhé, aktualizované a podstatně rozšířené vydání specializovaného Medical Tribune Brevíře Gynekologie/Porodnictví…
„Věk praktických lékařů i ambulantních specialistů v ČR se neustále zvyšuje. V roce 1990 byla asi třetina praktiků starší padesáti let, o šestnáct…
Minulý týden skončený kongres Evropské kardiologické společnosti - ESC Congress 2008, byl kromě mnoha prezentací odborných příspěvků také svědkem…
Prázdninové měsíce jsou okurková sezóna. Novináři často marně pátrají po události, o které by se dalo něco zajímavého napsat. Organizátoři…
V letošním roce „osudových osmičkových výročí“ bezkonkurenčně vedlo datum vstupu vojsk Varšavské smlouvy na území ČSSR. Málokdo však ví, že na…
Lůžko Latera společnosti Linet je technologickou novinkou v oboru nemocničních lůžek. Je vybaveno funkcí laterálního náklonu – tedy elektricky…
Již druhé desetiletí pokračujících deficitů veřejných financí ČR zanechává trpký pocit u celé řady těch, kteří se touto problematikou zabývají.…
Ve čtvrtek 28. srpna zavítal předseda vlády Mirek Topolánek při svých letních inspekcích také k ministru zdravotnictví Tomáši Julínkovi. „Nechci říci…
Do diskuse o problémech organizace zdravotní a sociální péče o seniory, na něž dlouhodobě upozorňují zástupci České gerontologické a geriatrické…
Množství nelékařských zdravotnických oborů, které lze studovat na univerzitě, se neustále rozrůstá. Nejnověji se tato paleta rozšířila o obor…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 26/2008 |
Datum vydání: | 22.9.2008 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.