Unikátní refrakční zákrok v ÚVN
Minulý týden provedli lékaři Refrakčního a laserového centra Oční kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha pod vedením MUDr. Jaroslava Madunického…
Minulý týden provedli lékaři Refrakčního a laserového centra Oční kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha pod vedením MUDr. Jaroslava Madunického…
I v České republice se pomalu začíná slavit 12. květen jako Den ošetřovatelství. Toto datum není zvoleno náhodně, upomíná na narozeniny Florence…
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, vymýšlí si důvody. Na známé úsloví jsem si vzpomněl při čtení rozhovoru s prof. Milanem Kvapilem v tematické…
Nejvyšší pedagogický titul má stále svou váhu a přináší i značnou autoritu. Proto jsme se tentokrát zeptali lékařů, které s účinností od 20. května…
Zatím nejdelší studie, do které bylo zapojeno 49 349 lidí ve věku nad 50 let s demencí a 196 850 lidí bez demence, hodnotila možný vliv dlouhodobého…
Prezident České republiky Václav Klaus jmenoval v pondělí 19. května celkem devadesát čtyři nových univerzitních profesorů. Na základě návrhů…
Začátkem května navštívil Prahu ředitel výzkumu Národního ústavu dětského zdraví a vývoje člověka (Eunice Kennedy Shriver National Institute of Child…
V MT 13/2008 jsme vám přinesli první ze dvou kasuistik nemocných s komplikovanou psoriázou z pera MUDr. Andrey Přikrylové z Centra biologické léčby…
Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) vydala v dubnu zprávu hodnotící ekonomický rozvoj ČR. Jedna část je věnována i reformám ve…
Lékařský odborový klub-Svaz českých lékařů (LOK-SČL) hostil ve dnech 15. až 18. května v pražském hotelu Olympik jarní plenární zasedání Evropské…
Nový pohled na stravovací a životní návyky mládeže v zemích EU poskytla studie HELENA (Healthy Life styles in Europe by Nutrition in Adolescens –…
Američtí vědci vyvinuli tzv. Diabetes Risk Calculator, tedy “kalkulačku”, jež by se měla stát užitečným screeningovým nástrojem k detekci prediabetu…
Jsme svědky diskusí o tom, kdy se poplatky vybírat mají, od koho ano, od koho ne, kdo si má nebo nemá nechat vybrané peníze. Zažili jsme strašení…
Více než 650 odborníků a dalších hostů – mezi nimi i Sergej Sikorsky, syn leteckého konstruktéra a vynálezce vrtulníku Igora Sikorského – ze 47 zemí…
Mimořádnou pozornost si během středoevropského kongresu CECR 2008 vysloužila prezentace prof. Nicoly Volpiho z Univerzity Modena & Reggio Emilia. Ve…
Téměř pět set chirurgů a gastroenterologů ze 49 zemí světa se na konci dubna v Praze zúčastnilo 1. středoevropského chirurgického kongresu (Central…
Nedávné vyjádření amerického úřadu pro kontrolu potravin a léků (FDA) je dobrou zprávou pro všechny ženy ve věku od 27 do 45 let, které nechtějí…
V předchozím čísle jsme zveřejnili první část textu prof. MUDr. Evy Topinkové, CSc., přednostky Geriatrické kliniky 1. LF a Všeobecné fakultní…
Současnosti a budoucnosti kvality péče o diabetiky v České republice se ve slavnostní přednášce letošních Diabetických dnů v Luhačovicích věnoval…
Pravděpodobně jste jej ve své e-mailové schránce již našli také – textový dokument s názvem “Jak ovládnout 220 miliard Kč v českém zdravotnictví”.…
Nejen fyziku, chemii a biologii, ale také schopnost logického myšlení chce při nejbližším přijímacím řízení testovat 1. LF UK. Mezi novinky patří i…
Glatiramer acetát, který je v České republice dostupný pod obchodním názvem Copaxone, je schopný oddálit o více než jeden rok nástup klinicky…
V poslední době jsme svědky snah zakládat společnosti chránící lékaře před privátními řetězci nemocnic, ambulancí specialistů či praktických lékařů.…
Nejmodernější technologie pronikají prakticky do všech oborů medicíny, a také diabetologie díky nim zaznamenala v posledních několika letech…
Menopauza představuje období posledního menstruačního krvácení. Po ní následuje období postmenopauzy, během níž se minimalizuje produkce ženských…
Léčba inzulinovou pumpou neboli kontinuální podkožní inzulinovou infuzí (CSII – Continuous Subcutaneous Insulin Infusion) představuje možnost…
Současný ředitel Úrazové nemocnice (ÚN) Brno Petr Svoboda, který loni na podzim nahradil odvolaného Miloše Janečka, považuje v současnosti za hlavní…
Tentokrát se nám v MT sešly otázky týkající se vesměs návrhu zákona o zdravotních službách. Existuje již v paragrafovaném znění? Ano – a musím říci,…
V dalším pokračování cyklu článků věnovaného aplikované psychologii se PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc., zaměřuje na psychické prožívání…
Hypertenze je jedním z nejvýznamnějších rizikových faktorů vzniku kardiovaskulární morbidity a mortality. Současně je ve vyspělých zemích vůbec…
Pojem ePreskripce je zdravotníkům, myslím, dostatečně znám a není nutno jej obsáhle vysvětlovat. Podtrhl bych snad, že se nejedná “jen” o vhodnou…
Miniinvazivní endoskopické výkony jsou mimo jiné závislé na kvalitě zobrazení, které usnadňuje lékaři orientaci uvnitř dutých orgánů. Společnost B.…
Základem pro to, aby pacient pochopil terapii, a předpokladem ke zvýšení jeho compliance je dostatečné poučení o indikaci a správném užívání léků. K…
V roce 2005 zemřelo v USA na následky střelného poranění 30 694 osob, z toho v 17 002 případech se jednalo o sebevraždu, v 12 352 případech bylo…
V řadě zemí už lékaři úspěšně odebrali část ovariální tkáně ženám, které čekala léčba nádorového onemocnění, aby jim tkáň po vyléčení opět voperovali…
Letošní mezinárodní, v pořadí již 17. kongres České lékařské společnosti J. E. Purkyně, který se uskutečnil 16. dubna v hotelu Olympic jako součást…
Poločas rozpadu odborné informace v medicíně se neustále zkracuje. Než rukopis knihy projde redakčním zpracováním, je možné, že velká část poznatků,…
Kompletní přehlídka kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, mezinárodní konference, dny pro zdravotně postižené i…
Jednoduchou a přitom relativně přesnou metodu, jak stanovit nástup menopauzy u žen, objevili nizozemští lékaři z University Medical Center Utrecht.…
V průběhu XVI. výročního sjezdu České kardiologické společnosti (ČKS) dojde mj. i k předání symbolického žezla jejího předsedy z rukou prof. MUDr.…
Průjem, jako vedlejší účinek užívání antibiotik, může prodloužit pobyt v nemocnici, zvýšit riziko jiných infekcí, přerůst v závažnější formy nemoci …
Příspěvkem prim. MUDr. Svobody z pražského Klinického centra ISCARE –Lighthouse navazujeme na seriál kasuistik věnující se problematice bariatrické…
V anglosaské literatuře je používán jen termín polyfarmacie (polypharmacy), zatímco u nás se dělí na polyfarmacii, tedy použití více léčiv (zpravidla…
Občanské sdružení Život dětem již osm let soustřeďuje sponzorské a charitativní finanční dary a nakupuje za ně přístrojovou techniku pro pediatrická…
Přenos informací o pacientech, zdravotních výkonech nebo ekonomických nákladech musí být vždy provázen ochranou citlivých dat. Jak tedy bezpečně a…
„Nástroje, jak se vypořádat s problémem nákupů léčiv obsahujících pseudoefedrin, které vzbuzují podezření na zneužití pro výrobu omamných látek,…
Náš systém vzdělávání v ošetřovatelství prošel za posledních několik let významnými změnami. Od ruského modelu čtyřletých středních zdravotnických…
Kasuistika č. 1 Netypické projevy kardiálních obtíží Problematika multidisciplinárních diferenciálních diagnóz s sebou přináší mnoho zajímavých…
V posledních dvou desetiletích jsme si již zvykli na poměrně optimistický tón komentující dosažené úspěchy v oblasti prevence kardiovaskulárních…
V posledních dvou desetiletích jsme si již zvykli na poměrně optimistický tón komentující dosažené úspěchy v oblasti prevence kardiovaskulárních…
Endokanabinoidní systém je vnitřní signální systém, který hraje důležitou roli v regulaci energetické homeostázy a v metabolismu lipidů a sacharidů,…
Akciová společnost Krajská zdravotní, do které se v září loňského roku coby její odštěpné závody integrovalo pět největších nemocnic Ústeckého kraje…
Společnost Boehringer Ingelheim představila nový přípravek proti nemalobuněčnému karcinomu plic, jenž má za sebou již II. fázi klinického výzkumu.…
Pegylovaná protilátka proti TNFα nabízí v podání jednou za čtyři týdny novou terapeutickou alternativu pro pacienty se střední až těžkou…
Perspektiva přežití u nemocných s chronickou myeloidní leukémií (CML) zůstávala až do konce minulého století značně omezená. Jedinou kurativní…
Ve dnech 28. a 29. dubna stál v dolní části pražského Václavského náměstí na Můstku již podruhé speciálně upravený lékařský stan. Dermatologové z…
Prof. Jean Jacques Mourad z Francie, prof. ze Švédska a domácí prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc. (na snímku zprava doleva), byli hlavními řečníky…
Evropský parlament schválil 10. července loňského roku zákaz prodeje neelektrických rtuťových teploměrů a dalších měřicích zařízení obsahujících rtuť…
Jsou droboučké, nad kvasícím ovocem popadaným koncem léta jich mohou být oblaka. Mluvím o drosofilách neboli octomilkác h. Devadesát let jsou tažným…
K datu, které má většina lidí spojeno s oslavou Dne vítězství – k 8. květnu -, se váže ještě jedno významné výročí. Toho dne se roku 1828 narodil…
Přednosta Kardiocentra a Kliniky kardiovaskulární chirurgie pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.…
Mnoho milionů let se lidský organismus učil především jedné vlastnosti – jak úsporně a maximálně efektivně nakládat s energií. Vypracoval si…
MT 13/2008, str. A7 Domnívám se, že i v 21. století lithium do současné psychiatrie patří. Poněkud mě mrzí, že někteří odborníci zvučných jmen…
Ve dnech 17. až 18. ledna 2008 byl v European Heart House, oficiálním sídle Evropské kardiologické společnosti, v Sophia Antipolis (nedaleko…
U příležitosti 60. výročí založení Světové zdravotnické organizace (WHO) se 28. května v zahradách Pražského hradu koná za účasti předních politiků a…
Ve vedení brněnské Nemocnice Milosrdných bratří (NMB) došlo 1. května k dočasné změně, která bude platit nejméně dva a půl roku, resp. do termínu…
Lidé hospitalizovaní ve státních nemocnicích jsou spokojeni s poskytnutými neterapeutickými službami, s nemocničním prostředím i s chováním…
Po první ochutnávce zajímavostí z nedávné 60. výroční konference American Academy of Neurology (AAN), již jste si mohli přečíst v MT 13/2008,…
Projekt „ePACS – DICOM komunikace mezi zdravotnickými zařízeními“ (viz též MT 36/2007), který původně vznikl jako testovací systém pro výměnu…
V rubrice Diskusní fórum na protější straně obvykle mapujeme aktuální dění ve zdravotnictví, tentokrát jsme ale položili nadčasovou otázku, zda má…
V červnu 2007 byla na kongresu Evropské společnosti pro hypertenzi (ESH) a Mezinárodní společnosti pro hypertenzi (ISH) přednesena a následně…
Když jsme spolu hovořili pro minulé vydání MT, slíbili jsme, že bychom tentokrát už spolu mohli nahlédnout do paragrafovaných znění připravovaných…
Členové Sdružení praktických lékařů ČR (SPL) nemají dostatek kvalitních informací o systémech řízené péče, na jejichž podkladě by jednoznačně…
Představení výsledků studie ONTARGET, které byly prezentovány na výročním zasedání American College Of Cardiology (ACC) v Chicagu, patřilo v odborném…
Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek odvolal 29. dubna z funkce ředitele Psychiatrické léčebny Bohnice (PLB) MUDr. Ivana Davida, CSc., a o den později…
O výročním sjezdu American College of Cardiology (ACC), který se letos konal v Chicagu ve dnech 29. března až 1. dubna, MT již několikrát…
Zástupci studentů lékařských fakult Univerzity Karlovy (všech tří pražských i LF UK v Plzni), Univerzity Palackého v Olomouci a Farmakologické…
V závěrečném dílu seriálu článků věnovaných redukci váhy (pro předchozí viz MT 8/2008 a MT 11/2008) se budeme věnovat roli dalších doplňků stravy v…
Tak nám Ústavní soud – k velké radosti opozice a k ještě větší nelibosti vládnoucích stran – zrušil část zákona, podle které první tři dny…
Je to zvláštní slovo, které se v češtině vyskytuje neuvěřitelně často – vzdor tomu, že navenek se Češi jako nábožensky založený národ příliš…
Poskytování zdravotní péče je ve své podstatě ekonomickou činností, a proto se ne ně vztahuje řada pravidel hospodářské soutěže. EU je obzvláště…
Dne 18. března proběhlo ve Výukovém centru Lékařské fakulty a Fakultní nemocnice v Hradci Králové symposium nazvané Rokitanského den, které bylo…
Americký společenský a ekonomický týdeník Forbes zveřejnil v polovině dubna pořadí tzv. nejzdravějších zemí světa. Magazín je sestavováním…
Zavedení rekombinantního erytropoetinu do klinické praxe na přelomu 80. a 90. let minulého století je považováno za jeden z největších úspěchů v…
Klinika kardiologie pražského IKEM minulý týden oficiálně představila nový katetrizační sál, který významně rozšiřuje možnosti katetrizační léčby…
Pacientem je 41letý muž, kuřák, který se od 20 let léčí s psoriázou komplikovanou kloubními obtížemi. Prakticky nikdy u něj v minulosti nebylo…
V první polovině března zavítal do Prahy český rodák prof. MUDr. Martin Alda, FRCPC z Psychiatrického oddělení University Dalhousie v britském…
Střevní mikroflóra má velkou metabolickou aktivitu, mění se během života a je důležitým faktorem, který ovlivňuje zdraví jedince. Význam těchto…
Nadace Karla Pavlíka, založená roku 1992 na podporu dárcovství a transplantací orgánů, na konci minulého týdne slavnostně předala svou výroční cenu…
Flexibilní řešení pro kardiorehabilitaci Modulární systém Rehaflex, určený pro pohodlné a hladké provádění kardiovaskulární rehabilitace, která…
V šestém pokračování cyklu článků věnovaného aplikované psychologii se PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc., zaměřuje na to, jak onkologičtí pacienti…
Systém regulačních poplatků je i po téměř čtyřměsíčním působení žhavým tématem. Ministerstvo zdravotnictví uspořádalo 22. dubna v Praze seminář s…
Letošního Světový den astmatu připadá na 6. květen. Od roku 1998 jej vyhlašuje Globální iniciativa pro astma (GINA), která byla založena před…
Neobvykle komplexní pohled na problematiku inkontinence nabídlo již druhé Globální fórum o inkontinenci (Global Forum on Incontinence), které se…
Lacosamid v intravenózní infuzi nahradí na přechodnou dobu a s dobrou tolerancí perorální adjuvantní terapii u dospělých pacientů trpících…
Uf, až mě ten nápad psát zrovna v této době o neprůchodnosti střevní samotného zarazil. Snad mě, proboha, podvědomě neinspirují jakési potíže se…
Na úvodní internetové stránce České chirurgické společnosti ČLS JEP lze najít odkaz vedoucí k sekci věnované programu celoživotního vzdělávání, který…
Výuka studentů lékařství i lékařů, její kvalita i samotné provádění byla jedním z prvních a nejdůležitějších pilířů medicíny již od jejích…
Rodina časopisů nakladatelství MEDICAL TRIBUNE CZ bude brzy obohacena o další, mimořádně cenný titul – časopis České kardiologické společnosti Cor et…
Nejnovější poznatky a výsledky mnoha zajímavých studií byly prezentovány na nedávné 60. výroční konferenci American Academy of Neurology (AAN), jež…
V tomto vydání MT se vracíme k medicínsky, ale hlavně eticky složitému případu dívky Ashley, které byl v sedmi letech zastaven růst a vývoj, aby…
Předposlední říjnový týden (21. až 24. října 2008) se na brněnském výstavišti uskuteční nejvýznamnější přehlídka zdravotnické techniky, vybavení…
Ani na letošním jubilejním 30. ročníku mezinárodního zdravotnického veletrhu PRAGOMEDICA 2008, který se uskutečnil předminulý týden na pražském…
Chirurgické roušky a pláště byly dříve v kategorii zdravotnických prostředků často opomíjeny. Ani sami výrobci mnohokrát neznali odpověď na otázku,…
Na výběr regulačních poplatků v českém zdravotnictví je možno dívat se z mnoha pohledů. Tím nejaktuálnějším a nejsledovanějším se stala jejich…
Občanské sdružení Lékaři pro reformu (LpR) podle svého prohlášení z 20 dubna “se znepokojením sleduje znovuotevření otázky regulačních poplatků ve…
České zdravotnictví se podle mínění Lékařského odborového klubu – Svazu českých lékařů (LOK-SČL) stává laboratoří nezodpovědných experimentátorů.…
V den stého výročí založení, 8. srpna 2008, by měl být částečně obnoven provoz nemocnice v Plané na Tachovsku. Oznámili to zástupci nově vzniklé…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 15/2008 |
Datum vydání: | 19.5.2008 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.