Přeskočit na obsah

Alphega lékárny využívají inovací a pomáhají nezávislým lékárníkům prosperovat

Na téma letošní konference, jímž bylo „Využití inovací, prosperující lékárna“, proběhla řada seminářů a workshopů a opět se hovořilo o tom, jak mohou moderní inovace, ať již se jedná o technologie nebo nové metody práce, pomoci nezávislým lékárníkům získat důvěru zákazníků a udržet si jejich věrnost, a přispět tak k růstu lékárny.

Alphega lékárny jsou přední evropskou sítí nezávislých lékárníků, která si klade za cíl zkvalitňovat péči o zdraví a spokojenost všech svých pacientů, a zajistit tak budoucnost nezávislé lékárny.

Ornella Barra, Co-Chief Operating Officer pro Walgreens Boots Alliance, která na této dvoudenní konferenci k delegátůmpromluvila, kromě jiného řekla: „Svět zdravotní péče se neustále vyvíjí. Nejen, že v tomto odvětví dochází k technologickému vývoji, pacienti jsou také mnohem informovanější, než tomu bylo v minulosti. Mají vyšší očekávání ohledně přístupnosti, praktičnosti a přizpůsobivosti zdravotnických služeb a my musíme na jejich požadavky zareagovat a zlepšit zkušenosti našich zákazníků se zdravotní péčí.

Alphega lékárny jsou sítí inovátorů, a proto musíme přivítat změny, a to ve všech formách, a pozitivně tak přispět ke zkvalitnění zdraví a spokojenosti našich pacientů.”

Prezentace na této dvoudenní konferenci byly věnovány inovacím ve farmaceutickém průmyslu, dopadu a vývoji technologií a digitální platformy Alphega lékáren. Mezi řečníky nechyběl Stefano Pessina, Executive Vice Chairman a Chief Executive Officer Walgreens Boots Alliance, který konferenci uzavřel projevem, v němž hovořil o celosvětové transformaci lékáren. Albert Bourla, Chief Executive Officer Pfizer, se soustředil na spolupráci mezi lékárnou a výrobci léčiv a Jim Weinstein, Head of Innovation and Health Equity Microsoft Healthcare a Andy Conrad, Chief Executive Officer Verily, poukázali na hodnotu technologie pro budoucnost zdravotní péče.

Letošní konference oslavila úspěchy, kterých bylo dosaženo v zemích Alphega lékáren. Mezi ty nejdůležitější patří registrace 35 000 zákazníků do nového Alphega věrnostního programu ve Francii od jeho zahájení před osmi měsíci, zavedení služby vyšetření zdravotního stavu a kontroly techniky inhalace pro pacienty s astmatem a chronickou obstrukční plicní nemocí v Nizozemsku a odstartování členství „One Alphega“ ve Spojeném království, kde během tří měsíců bylo konvertováno 50 % členů.

 

Zdroj: Alphega pharmacy

Sdílejte článek

Doporučené