Přeskočit na obsah

Alphega lékárny využívají inovací a pomáhají nezávislým lékárníkům prosperovat

Na téma letošní konference, jímž bylo „Využití inovací, prosperující lékárna“, proběhla řada seminářů a workshopů a opět se hovořilo o tom, jak mohou moderní inovace, ať již se jedná o technologie nebo nové metody práce, pomoci nezávislým lékárníkům získat důvěru zákazníků a udržet si jejich věrnost, a přispět tak k růstu lékárny.

Alphega lékárny jsou přední evropskou sítí nezávislých lékárníků, která si klade za cíl zkvalitňovat péči o zdraví a spokojenost všech svých pacientů, a zajistit tak budoucnost nezávislé lékárny.

Ornella Barra, Co-Chief Operating Officer pro Walgreens Boots Alliance, která na této dvoudenní konferenci k delegátůmpromluvila, kromě jiného řekla: „Svět zdravotní péče se neustále vyvíjí. Nejen, že v tomto odvětví dochází k technologickému vývoji, pacienti jsou také mnohem informovanější, než tomu bylo v minulosti. Mají vyšší očekávání ohledně přístupnosti, praktičnosti a přizpůsobivosti zdravotnických služeb a my musíme na jejich požadavky zareagovat a zlepšit zkušenosti našich zákazníků se zdravotní péčí.

Alphega lékárny jsou sítí inovátorů, a proto musíme přivítat změny, a to ve všech formách, a pozitivně tak přispět ke zkvalitnění zdraví a spokojenosti našich pacientů.”

Prezentace na této dvoudenní konferenci byly věnovány inovacím ve farmaceutickém průmyslu, dopadu a vývoji technologií a digitální platformy Alphega lékáren. Mezi řečníky nechyběl Stefano Pessina, Executive Vice Chairman a Chief Executive Officer Walgreens Boots Alliance, který konferenci uzavřel projevem, v němž hovořil o celosvětové transformaci lékáren. Albert Bourla, Chief Executive Officer Pfizer, se soustředil na spolupráci mezi lékárnou a výrobci léčiv a Jim Weinstein, Head of Innovation and Health Equity Microsoft Healthcare a Andy Conrad, Chief Executive Officer Verily, poukázali na hodnotu technologie pro budoucnost zdravotní péče.

Letošní konference oslavila úspěchy, kterých bylo dosaženo v zemích Alphega lékáren. Mezi ty nejdůležitější patří registrace 35 000 zákazníků do nového Alphega věrnostního programu ve Francii od jeho zahájení před osmi měsíci, zavedení služby vyšetření zdravotního stavu a kontroly techniky inhalace pro pacienty s astmatem a chronickou obstrukční plicní nemocí v Nizozemsku a odstartování členství „One Alphega“ ve Spojeném království, kde během tří měsíců bylo konvertováno 50 % členů.

 

Zdroj: Alphega pharmacy

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.