Přeskočit na obsah

Charitativní běh Vinohradská Trojka 2018

Vinohradská Trojka je charitativní běh, který se bude konat ve čtvrtek 17. 5. 2018 pod záštitou 3. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v areálu Vinohradské nemocnice a přilehlého Státního zdravotního ústavu.

Akce je určena pro studenty a zaměstnance lékařských fakult, pracovníky zdravotnických zařízení s rodinnými příšlušníky a samozřejmě i pro širokou veřejnost.

Výtěžek z celé akce bude věnován nevládní humanitární organizaci Adra, provozující rozvojový projekt zdravotnického zařízení v Keni, kterou spolek Trimed podpořil již v minulém roce, kdy se podařilo vybrat částku v hodnotě 62 491 Kč.

Podobně jako v loňském roce bude trasa probíhat i skrze Státní zdravotní ústav a bude tedy pro všechny účastníky ještě více lákavá svou neobvyklostí.

Více na: http://www.trimed.cz/V3/

Zdroj: Trimed - Sdružení studentů 3. LF UK

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.