Přeskočit na obsah

Diskutujte na webu Medical Tribune

Webové stránky Medical Tribune otevírají diskusní prostor všem svým čtenářům. Nyní můžete vkládat příspěvky ještě jednodušším způsobem než dříve. Pro účast v diskusi již není potřeba registrace. 

Z dosavadních příspěvků v diskusích je zřejmé, že webové stránky www.tribune.cz čte především odborná zdravotnická veřejnost. Jsme velmi rádi, že úroveň diskuse na stránkách Medical Tribune je velmi věcná a slušná. Věříme, že tomu tak bude i nadále. Prosíme všechny uživatele, aby dodržovali zásady korektní diskuse.

Kodex diskutujících

  • Na stránkách www.tribune.cz vedeme korektní a slušnou diskusi.
  • Vítáme příspěvky a kritické připomínky k tématu od všech čtenářů.
  • Nepřípustné jsou nejen příspěvky, které porušují zákon (hanobení rasy či národa, vyzývání ke spáchání trestného činu, šíření poplašné zprávy apod.), ale i ty, které neodpovídají diskusi na odborném serveru pro zdravotníky.
  • Z diskusí proto budou mazány také příspěvky, které obsahují sprostá slova, urážky, osobní invektivy, spamy či diskuse obsahující skrytou reklamu.
  • Nečiníme žádnou cenzuru, ale filtrujeme projevy, které neodpovídají serióznímu zaměření tohoto serveru. Všechny takové nevhodné příspěvky budou smazány.
  • Na nevhodný příspěvek můžete redakci upozornit i vy na e-mailové adrese: online@tribune.cz.
  • Vzhledem k tomu, že všechny diskuse pročítáme postupně, může při odstranění jednotlivých příspěvků dojít k určité časové prodlevě.

www.tribune.cz

 

Zdroj: www.tribune.cz

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.