Přeskočit na obsah

Soutěž Ordinace roku 2017 je v plném proudu

V současné době probíhá hlasovací fáze, v jejímž rámci mohou pacienti na oficiálním soutěžním portálu www.ordinaceroku.cz pro svou oblíbenou ordinaci hlasovat, a zvýšit tak její šance na výhru. Hlasování zároveň probíhá i na spřízněném portálu www.zdravotniregistr.cz, kde je hlasy možné zasílat přímo prostřednictvím veřejných profilů registrovaných ordinací. Pacienti mohou ordinace v soutěžním klání podpořit hned několika způsoby: hlasováním, sdílením profilu ordinace na sociálních sítích nebo rozesíláním soutěžních odkazů svým známým prostřednictvím e-mailu.

Hlasování končí 15. 4. 2018 a vyhlášení výsledků celého projektu proběhne 23. 4. 2018. Vše můžete živě sledovat na facebookovské stránce.

Vítězné ordinace i pacienti, kteří se do soutěže zapojili, se mohou i tentokrát těšit na pestrou paletu lákavých cen. Vyhrát lze například hodnotnou elektroniku, relaxační pobyt v Tatrách nebo některý z dárkových poukazů, které byly do soutěže věnovány oficiálními sponzory.

Všem zúčastněným přejeme mnoho zdaru. Nechť zvítězí ten nejlepší!

Zdroj: www.ordinaceroku.cz

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.