Přeskočit na obsah

Společnosti Sprinx Systems a AKM/VDP/OAKS navázaly strategickou spolupráci

Společně se zaměří na vývoj nových produktů a služeb a budou dále rozvíjet a sjednocovat produkty, které již obě společnosti na trhu úspěšně etablovaly. Hlavním cílem i nadále zůstává poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou s důrazem na inovace.

Sprinx Systems se již od roku 1996 specializuje na CRM a aplikace a obchodní systémy „šité na míru“. Svým zákazníkům dodává komplexní a vzájemně integrovaná technologická řešení, která jsou nezbytná pro úspěch na poli digitální ekonomiky. Vytváří nový software a implementuje řešení Sprinx CRM, robustní e-Comemrce řešení či portály s nejmodernějšími marketingovými nástroji a poskytuje služby aplikačního hostingu i outsourcingu IT. Sprinx Systems je rovněž významným dodavatelem IT řešení do farmaceutického průmyslu a produktů HPC (High Performance Computingu).

Společnost AKM/VDP/OAKS přináší ve spolupráci s advokátní kanceláří Vilímková Dudák & Partners, Advokátní kanceláří Marečková a společností OAKS Consulting komplexní služby ve zdravotnictví zahrnující specializované právní služby, consulting v oblasti Market Access, zpracování farmakoekonomických analýz, zpracování Big Data, vývoje modelů a aplikací a poradenství v rámci správních řízení o stanovení a změnách cen a úhrad a monitoringu těchto řízení.

Společnost AKM/VDP/OAKS pořádá také v rámci svých aktivit školení zaměřená na aktuální témata ve farmacii. Semináře jsou určeny výrobním farmaceutickým firmám, distributorům léčiv, výrobcům zdravotnických prostředků, nemocničním a lékárenským zařízením, lékařům či reklamním agenturám.

Zdroj: Sprinx Systems, a.s.

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.