Přeskočit na obsah

Zpravodajství e-mailem každý týden

Co najdete v newsletteru?

Registrací získáte možnost zasílání zpravodajství o všech důležitých událostech ve zdravotnictví a medicíně každý týden do e-mailu zdarma. Už nebudete muset tyto informace pracně vyhledávat v různých zdrojích.

Ukázku newsletteru najdte zde.

Newsletter redakce rozesílá registrovaným uživatelům každý týden, zpravidla ve středu.
E-mailové zpravodajství obsahuje aktuální zprávy z ministerstva zdravotnictví, pojišťoven, nemocnic, informace o důležitých legislativních změnách ve zdravotnictví, o finančních problémech ve zdravotnictví, o novinkách v lékařské vědě a klinické medicíně ve světě i doma, rozhovory, analýzy aktuálních problémů, komentáře a další.

Zdrojem informací jsou vlastní zprávy redakce Medical Tribune, tiskové zprávy různých institucí ve zdravotnictví a zprávy z denního tisku.

Archiv článků, další rubriky, kontakty na redakci a další informace najdete na stránkách www.tribune.cz.

Přihlásit se k odběru můžete zde.

Nezapomeňte zaškrtnout políčko "přihlásit se k odběru newsletterů".

V případě, že se rozhodnete e-mailové zpravodajství Medical Tribune již neodebírat, můžete se kdykoli odhlásit, a to buď v uživatelské sekci nebo pomocí odkazu, který je zasílán na konci každého newsletteru.

Jakékoli dotazy k obsahu či technickému fungování e-mailového zpravodajství posílejte na adresu online@tribune.cz

Doufáme, že e-mailový servis webových stránek www.tribune.cz vám pomůže rychle a seriózně se orientovat v aktuálním dění ve zdravotnictví a medicíně.

(ivb), www.tribune.cz

 

Zdroj: www.tribune.cz

Sdílejte článek

Doporučené

Zemřel profesor Miroslav Ryska

13. 12. 2022

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v pondělí 12. prosince 2022 ve večerních hodinách zesnul náměstek ředitele pro vědu a výzkum ÚVN, vynikající…

Zemřel prof. MUDr. Zbyněk Píša, CSc.

15. 11. 2022

Česká kardiologická společnost se smutkem přijala zprávu, že nás 19. října 2022 ve věku nedožitých 99 let opustil pan profesor Zbyněk Píša.