Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 23. duben 2019 | Svátek má Vojtěch

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Odpověď MUDr. Vladimíra Dvořáka na reakci SAS

Foto: Archiv MUDr. Dvořáka

Odpověď MUDr. Vladimíra Dvořáka na reakci SAS

12.02.2018 15:20
Zdroj: MT
Autor: MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D.
MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D., odpověděl na reakci Rady Sdružení ambulantních specialistů ČR (SAS) k článku Medical Tribune ze dne 5. února 2018.

Vážený pane doktore,

děkuji za zaslání stanoviska SAS. Beru jej na vědomí, na mém stanovisku a stanovisku SSG ČR se nic nemění. Striktní oddělení lékařů jedné odbornosti na ambulantní a nemocniční považujeme za neperspektivní, oboru, lékařům, a hlavně pacientům neprospívající. Chápu, že zástupci odborností, které SAS sdružuje, nemají zájem o práci v lůžkových zařízeních. My to vidíme pro mladé kolegy po atestaci jako přínosné. Odpor proti posílení primární péče a zejména rolepraktických lékařů zavedením jakékoli formy gatekeepingu ze strany SAS je pochopitelný, jeho ekonomický podklad je zřejmý.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky