Přeskočit na obsah

Hlasujte pro svou oblíbenou ordinaci

Do letošního ročníku soutěže ORDINACE ROKU se tentokrát zapojilo 3 707 ordinací, což svědčí o vysoké oblibě tohoto soutěžního projektu mezi pacienty i samotnými lékaři. Jedna z mediálních tváří projektu, MUDr. Kateřina Cajthamlová, na adresu soutěže uvedla: „Ankety tohoto typu zvyšují zdravou soutěživost, přispívají ke zlepšování zdravotnických služeb a zvyšují prestiž lékařské profese.“K 31. prosinci 2017 byla oficiálně ukončena nominační fáze již třetího ročníku soutěže a v současné době probíhá hlasování, v jehož rámci mohou pacienti na oficiálním soutěžním portálu www.ordinaceroku.cz pro svou oblíbenou ordinaci hlasovat, a zvýšit tak její šance na výhru. Hlasování zároveň probíhá i na spřízněném portálu www.zdravotniregistr.cz, kam je hlasy možné zasílat přímo prostřednictvím veřejných profilů registrovaných ordinací.

Pacienti mohou „svoji“ ordinaci podpořit hned několika způsoby: hlasováním, sdílením profilu ordinace na sociálních sítích nebo rozesíláním soutěžních odkazů svým známým prostřednictvím e‑mailu. Zvolené ordinaci lze vždy dát pouze jeden hlas. Hlasování končí 15. dubna a vyhlášení výsledků celého projektu proběhne 23. 4. 2018. Vše lze živě sledovat na https://www.facebook. com/ordinaceroku/.

Třetí ročník soutěže je nově podporován známými osobnostmi ze sféry zdravotnictví. Kromě již zmiňované lékařky a výživové poradkyně Kateřiny Cajthamlové se jako mediální tváře projektu představí například i PharmDr. Jana Doleželová nebo módní návrhářka Marie Zelená.

Zdroj: MT

Sdílejte článek

Doporučené