Přeskočit na obsah

Teva má v Česku a na Slovensku nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Teva Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku se stal od 1. srpna Michael Schrewe. V čele české a slovenské filiálky této nadnárodní farmaceutické společnosti vystřídá Juana Carlose Conde, který ji vedl po uplynulých šest let.


Michael Schrewe je dlouhodobý zaměstnanec skupiny Teva, v různých funkcích v ní pracuje již bezmála dvacet let. Před jmenováním do funkce generálního ředitele působil jako finanční ředitel v rámci regionálních poboček, nejdříve tři roky pro Velkou Británii a následně pět let pro region Polska a střední a východní Evropy. Dosavadní generální ředitel Juan Carlos Conde se přesune na pozici cluster generálního ředitele pro region Španělska a Portugalska.

„Michael Schrewe je týmový hráč, který již získal jedinečný pohled do našich komerčních aktivit a nyní zahájí novou kariéru ve funkci generálního ředitele,“ řekl Michał Nitka, cluster generální ředitel Teva pro region Polska a střední a východní Evropy, který bude jeho přímým nadřízeným.

„Těším se, až Michaela uvidím pokračovat ve stejných výkonech a dobrém vedení jako jeho předchůdci.“ „Těším se na svou novou roli. Trh v Česku a na Slovensku je pro společnost Teva velmi důležitý. Jsem rád, že náš byznys i tým jsou v dobré kondici,“ říká Michael Schrewe. „Naším cílem v příštích měsících bude další rozvoj podnikání a zvládnutí výzev, které přináší pandemická situace. Důležité také bude udržet tým zdravě motivovaný,“ dodal.

Zdroj: MT

Sdílejte článek

Doporučené

Aireen se naučila poznat VPMD 

17. 7. 2024

Český startup Aireen si připsal významný úspěch. Z digitálních snímků sítnice umí poznat druhou diagnózu, věkem podmíněnou makulární degeneraci. Má…