Přeskočit na obsah

Teva má v Česku a na Slovensku nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Teva Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku se stal od 1. srpna Michael Schrewe. V čele české a slovenské filiálky této nadnárodní farmaceutické společnosti vystřídá Juana Carlose Conde, který ji vedl po uplynulých šest let.


Michael Schrewe je dlouhodobý zaměstnanec skupiny Teva, v různých funkcích v ní pracuje již bezmála dvacet let. Před jmenováním do funkce generálního ředitele působil jako finanční ředitel v rámci regionálních poboček, nejdříve tři roky pro Velkou Británii a následně pět let pro region Polska a střední a východní Evropy. Dosavadní generální ředitel Juan Carlos Conde se přesune na pozici cluster generálního ředitele pro region Španělska a Portugalska.

„Michael Schrewe je týmový hráč, který již získal jedinečný pohled do našich komerčních aktivit a nyní zahájí novou kariéru ve funkci generálního ředitele,“ řekl Michał Nitka, cluster generální ředitel Teva pro region Polska a střední a východní Evropy, který bude jeho přímým nadřízeným.

„Těším se, až Michaela uvidím pokračovat ve stejných výkonech a dobrém vedení jako jeho předchůdci.“ „Těším se na svou novou roli. Trh v Česku a na Slovensku je pro společnost Teva velmi důležitý. Jsem rád, že náš byznys i tým jsou v dobré kondici,“ říká Michael Schrewe. „Naším cílem v příštích měsících bude další rozvoj podnikání a zvládnutí výzev, které přináší pandemická situace. Důležité také bude udržet tým zdravě motivovaný,“ dodal.

Zdroj: MT

Sdílejte článek

Doporučené

Náčelníci

22. 9. 2023

Jednoduchá definice říká, že náčelníci, obecněji vůdci, jsou lidé, jejichž vliv na rozhodnutí skupiny je podstatně větší, než je vliv lidí, kteří…

Spojme síly v ochraně srdce

20. 9. 2023

Letošního kongresu Evropské kardiologické společnosti (ESC), který se konal od 25. do 28. 8. v Amsterdamu, se zúčastnilo více než 30 000 zdravotníků…