Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Čtvrtek 05. srpen 2021 | Svátek má Kristián

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Roztroušená skleróza napříč věkovým spektrem. Od nástupu RS v dětství po vliv imunosenescence v pozdějších letech

Roztroušená skleróza napříč věkovým spektrem. Od nástupu RS v dětství po vliv imunosenescence v pozdějších letech

09.10.2019 11:46
Zdroj: MT
Autor: red
Konference ECTRIMS 2019. Amit Bar-Or a Jiwon Oh se zamýšleli ve svých přednáškách nad optimální léčbou RS v dětství.

Amit Bar-Or a Jiwon Oh se zamýšleli ve svých přednáškách nad optimální léčbou RS v dětství. Konsenzus spočíval v opatrném přístupu, což značí použití glatiramer acetátu (GA) nebo interferonu-β (IFN-β) pro jejich příznivý bezpečnostní profil. Není k dispozici dostatek údajů, které by dokumentovaly u dalších léčivých přípravků bezpečnost u dětí.

Konverzace se pak stočila k těhotenství: Dr. Oh upozornila na to, že plánování rodiny je u žen s RS nezbytné, protože mnoho vysoce účinných léků je v těhotenství kontraindikováno. GA a IFN-β jsou dosud jedinými přípravky s prokázanou bezpečností během těhotenství. Diskuze o RS u starších dospělých ukončila tuto sekci. Odborníci došli k závěru, že vysoce účinná terapie u starších dospělých nebývá nutná, protože imunosenescence často zpomaluje progresi onemocnění.Copyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky