Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Čtvrtek 24. září 2020 | Svátek má Jaromír

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Pohled expertů na minulost, přítomnost a budoucnost v RS

Pohled expertů na minulost, přítomnost a budoucnost v RS

17.05.2020 20:05
Zdroj: MT
Autor: miš
Teva vás zve na svůj virtuální stánek v rámci kongresových stránek EAN, kde najdete pod záložkou Teva Medical Affairs MS Expert Session

Překlenovací léčba v době před těhotenstvím k minimalizaci aktivace RS

Magnhild Sandberg

V současné době neexistuje shoda ohledně optimálního přístupu k managementu léčby žen s RS, které plánují těhotenství, ale jsou léčeny DMT, která vyžaduje wash-out období. Na tomto místě se budeme zabývat léčebnými strategiemi, které mohou být použity v klinické praxi ke snížení potenciálního rizika zvýšení aktivity onemocnění, když pacientky potřebují přerušit léčbu vyžadující wash-out periodu a následně se pokusí otěhotnět.

Disease modifying therapy a COVID-19: navigace terapeutických postupů pro management RS

Per Soelberg Sørensen

Změny DMT při léčbě RS je pro lékaře klíčovou otázkou, zejména v souvislosti s COVID-19. V této sekci budete mít příležitost poznat současné klinické postupy a strategie pro management pacientů s RS s vysokým rizikem infekce SARS-CoV-2.Copyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky