Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 26. duben 2017 | Svátek má Oto

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Peníze

Pravidla používání poraden

  • Dotazů do poraden chodí mnoho a kapacita našich spolupracovníků je omezená.
  • Proto – předtím, než položíte svou otázku, přečtěte si v archivu pečlivě dotazy, které již byly na zodpovězeny. Snažíme se pomoci v právní problematice každému čtenáři, avšak v mnoha případech se problémy opakují či jsou velmi podobné.
  • Posílejte prosím také pouze dotazy, které nejsou příliš specifické – tedy takové, na které je právník schopen odpovědět „na dálku“. Zkuste svůj problém zobecnit či specifikovat natolik, aby bylo možné na něj odpovědět a zároveň aby z odpovědi na váš dotaz mohli vyvodit nějakou radu také ostatní čtenáři.
  • Na opakující se dotazy nebo příliš specifické otázky nemůžeme odpovídat.
  • Poradny odborného časopisu Medical Tribune jsou určené pouze zdravotníkům nebo osobám, které se ptají na otázky týkající se problémů zdravotníků. Na dotazy pacientů neodpovídáme.
  • Na dotazy čtenářů se snažíme odpovědět do čtyř týdnů.

Zaslat dotaz

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků.

Prošli jste archiv otázek a odpovědí, a přesto jste nenašli na svou otázku odpověď? Pošlete dotaz.

Dotazů do poraden chodí mnoho a kapacita našich spolupracovníků je omezená. Proto – předtím, než položíte svou otázku, přečtěte si v archivu pečlivě dotazy, které již byly na zodpovězeny.


Copyright © 2000-2017 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky