Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pátek 18. říjen 2019 | Svátek má Lukáš
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Vojenská pojišťovna hledá šéfa, hlaste se do 13.ledna

Vojenská pojišťovna hledá šéfa, hlaste se do 13.ledna

09.12.2016 08:44
Zdroj: ČTK
Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP) vyhlásila výběrové řízení na nového ředitele. Oznámení vyvěsila na svém webu. Zájemci se mohou hlásit do 13. ledna. Do výběrového řízení se chce přihlásit i Rostislav Zezula, který pojišťovnu po odvolání ředitele Karla Šteina vede. Šteina policie stíhá kvůli nehospodárnému nakládání s penězi.
Upozornění: Následující článek vybírá redakce www.tribune.cz v rámci monitoringu médií.
Názor redakce nemusí být shodný s vyjádřením autora. Zdroj média tohoto článku najdete v záhlaví nebo na konci textu.

Zájemci by měli mít mimo jiné desetiletou praxi v manažerské pozici a měli by mít za sebou minimálně rok na pozici manažera s vedením organizace nad 100 zaměstnanců. Mezi požadavky je i manažerská a finanční odpovědnost do výše nejméně 100 milionů korun. Měli by také předložit koncepci rozvoje pojišťovny v letech 2017 až 2021.

Zezula pojišťovnu vede od konce listopadu, kdy správní rada znovu odvolala Šteina. Zářijové sesazení Šteina bylo zpochybňováno. Zezula poté na webu pojišťovny jako jednu ze svých priorit uvedl: "Připravím otevřené výběrové řízení na generálního ředitele a pověření k řízení pojišťovny jsem přijal s tím, že se do tohoto výběrového řízení přihlásím." Zezula v minulosti působil ve Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra a ve Všeobecné fakultní nemocnici.

Pojišťovnou, která má asi 700.000 pojištěnců, v minulých měsících zmítaly spory o její vedení. Přeli se především členové správní rady za ministerstva spravovaná hnutím ANO a za ministerstvo zdravotnictví, které spravuje ČSSD.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky