Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 23. duben 2019 | Svátek má Vojtěch

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Běžeckého závodu Proběhni.se 2018 se zúčastní řada osobností české kardiologie

Foto: FB projektu

Běžeckého závodu Proběhni.se 2018 se zúčastní řada osobností české kardiologie

04.04.2018 22:11
Zdroj: IKEM
Autor: Tisková zpráva
Běžecký závod pro širokou veřejnost Proběhni.se 2018 se uskuteční v sobotu 21.4.2018 a chce upozornit na prevenci srdečních onemocnění v české populaci.

Závod odstartuje v areálu IKEM a svou trasu povede převážně Kunratickým lesem. Závodníkům nabídne trať v délce 6 a 11 kilometrů a také dětské okruhy. Výtěžek z registrací poputuje na účet Nadačního fondu České srdce, který pomáhá s diagnostikou a léčbou kardiovaskulárních onemocnění v ČR i rozvojových zemích.

Účast na Proběhni.se 2018 již nyní potvrdily tyto kardiologické osobnosti: prof. Josef Kautzner (IKEM), prof. Jan Pirk (IKEM), prof. Richard Rokyta (FN Plzeň), prof. Miloš Táborský (FN Olomouc), prof. Jan Janoušek (FN Motol), prof. Josef Veselka (FN Motol), MUDr. Roman Gebauer (FN Motol), MUDr. Roman Gebauer (Lipsko), doc. Petr Němec (CKTCH Brno), doc. Helena Bedáňová (CKTCH Brno), doc. Michal Vráblík (VFN v Praze). Dále jsou pak přihlášeny 4členné týmy mladých kardiologů (FN Motol, FN Olomouc, FN Ostrava, FN USA Brno, FN Brno Bohunice a IKEM Praha). Připojte se i vy na tratě 6 nebo 11 km.

Vyšetřovací městečko, které bude zaštiťovat až 16 mladých kardiologů z celé ČR nabídne zdarma vyšetření až 250 běžcům – čeká na ně měření krevního tlaku, hladiny cukru a cholesterolu v krvi, EKG, kurz kardiopulmonální resuscitace či pomoc se závislostí na kouření.

Zbývá několik posledních volných míst, registrovat na závod je možné na webových stránkách akce: www.probehni.se.

Proběhni.se je první běžecký závod takového rozsahu, který se na půdě Institutu klinické a experimentální medicíny poběží. Agentura RAUL, která projekt realizuje, má mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí jako je Jizerská 50, seriály Běhej lesy a SkiTour nebo pražské Primátorky.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky