Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pondělí 18. leden 2021 | Svátek má Vladislav
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  COVID-19  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Korea-Czech Medical Plaza 2020

Foto: shutterstock.com

Korea-Czech Medical Plaza 2020

07.09.2020 17:31
Zdroj: KOTRA (Korea Trade – Investment Promotion Agency); Komerční sdělení
Korejská agentura na podporu obchodu a investic (KOTRA) ve spolupráci s Velvyslanectvím Korejské republiky v České republice a korejským ministerstvem zdravotnictví připravuje na druhou polovinu září 2020 druhý ročník Korea-Czech Medical Plaza.

Projekt navazuje na akci z května 2019, kdy do ČR dorazili zástupci 15 předních korejských zdravotnických výrobců. Během návštevy se setkali prostřednictvím individuálních B2B s více než 25 českými podnikateli. S mnoha z nich byla navázána dlouhodobá partnerství.

Vzhledem k současné situaci, která komplikuje jak cesty korejských podnikatelů do ČR, tak možnost osobního setkání, se bude letošní ročník Korea-Czech Medical Plaza odehrávat výhradně online. I přesto se jedná o jedinečnou příležitost ke zvýšení konkurenceschopnosti českých společností. Na akci je možné se setkat s jihokorejskými dodavateli inovativních a vysoce kvalitních produktů. Vzhledem k přesunu na internet se letošního ročníku mohou zúčastnit zástupci více korejských společností než v loňském roce. Pro mimopražské účastníky akce letos odpadá nutnost cestovat do Prahy.

Událost Korea-Czech Medical Plaza 2020 bude probíhat od pondělí 14. září do pátku 25. září a zúčastní se jí 38 korejských společností z několika zdravotnických odvětví. Největší skupinou, konkrétně 22 firem, jsou dodavatelé zdravotnických přístrojů. Zástupci českých společností se mohou setkat s výrobci diagnostických, laboratorních, nemocničních, dermatologických a dentálních přístrojů. Druhou velkou skupinou jsou farmaceutické společnosti. Těch se letos zúčastní 13 a škála jejich produktů je opravdu široká. Účastníci z tradičních zdravotnických odvětví budou doplněni třemi společnostmi zabývajícími se Digital Healthcare. Kompletní přehled naleznete na www.medicalkorea.cz.

Zástupci z řad distributorů zdravotnických prostředků, přístrojů, farmaceutik, ale také zdravotnických zařízení jsou na Korea-Czech Medical Plaza 2020 srdečně zváni. Registrace je možná na webu www.medicalkorea.cz nebo na emailu kotra@kotra.cz. Do zprávy uveďte, o jakou oblast nebo společnost máte zájem. Zástupce agentury KOTRA se vám následně ozve s návrhem termínu pro setkání. Schůzky budou probíhat prostřednictvím platformy ZOOM každý den od 14. do 25. září. Vzhledem k časovému posunu jsou časy pro schůzky omezeny na období mezi 8.00 a 12.00 dopoledne. Ze strany pořadatele je bezplatně zajištěno tlumočení z korejštiny do češtiny. Vzhledem k tomu, že agentura KOTRA je neziskovou organizací fungující jako obchodní oddělení Velvyslanectví Korejské republiky, registrace ani samotná účast nejsou zpoplatněny.Copyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky