Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 20. duben 2021 | Svátek má Marcela

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Fotogalerie

<< předchozí obrázeknásledující obrázek >>  
Cykloturistická dovolená Jeseníky 2
   #28/38
Cykloturistická dovolená Jeseníky 2, autor: MUDr. Ondřej Růžička

Krásy přírody lze obdivovat i u nás doma

 
#1 - S gladiátorem v Arénes v Arlé#2 - Barvy a vůně Provence#3 - Toulky Avignonem v jižní Francii#4 - U Bodamského jezera#5 - Na trampolíně v plavkách#6 - Vrata v Židovském městě v Boskovicích#7 - Plody Orlicka#8 - Jarné slnko začalo znovu hriať...#9 - Silenka a Kitzsteinhorn v pozadí#10 - Salzburg#11 - Kaprun a Zell am See ze stezky Alexander-Enzinger-Weg#12 - Grossglockner Hochalpenstrasse#13 - Idyla na lodi#14 - Lednické zahrady#15 - Podívejte, rostou!#16 - Srí Lanka - Kobry#17 - Srí Lanka - Žulová skála SIGIRIYA #18 - Srí Lanka - vstup na horu#19 - Srí Lanka - chrámy#20 - Srí Lanka - Baťa#21 - Srí Lanka - Slon na silnici#22 - Srí Lanka - Dambulla#23 - Srí Lanka - česačka#24 - Srí Lanka - plantáže#25 - Srí Lanka - COCO DE MER#26 - Srí Lanka. Botanická zahrada - Kandy #27 - Cykloturistická dovolená Jeseníky 3#28 - Cykloturistická dovolená Jeseníky 2#29 - Cykloturistická dovolená Jeseníky #30 - Klášter Varlaam, Meteora#31 - Kadeřnická úprava#32 - Vstup do dospělosti#33 - Praní prádla#34 - Rybář#35 - Račte si koupit rybu#36 - Africké krásky#37 - Těžký život nosičů vody#38 - Sourozenecká péče

Fotosoutěž o pobyt v lázních

26.07.2010 21:25

Zašlete nám fotografii z dovolené a získejte pobyt vlázních. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Babylon v Liberci a vstupenku do aqaparku!

Zúčastněte se soutěže!

V této galerii naleznete ukázku od prvních soutěžících. Fotografie od dalších soutěžících budeme průběžně zveřejňovat.

Těšíme se na další vaše příspěvky a jako malý bonus vám pro inspiraci přinášíme několik fotografií, které na svých cestách pořídili redaktoři MT.

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Fotogalerie pište na adresu:

online@tribune.czCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky